Większość dolegliwości można wyleczyć wprowadzając odpowiednie modyfikacje w diecie. Natomiast ponieważ każdy organizm jest inny i ma inne dysfunkcje, zmiany w diecie należy wprowadzać w odpowiedniej kolejności. W zależności od tego jak poważny masz problem, będziemy musieli precyzyjne dopasować korekty w diecie typowo do Twojej sytuacji.

W jakich problemach pomagamy:

Cukrzyca, nadciśnienie, nadczynność tarczycy, niedoczynność tarczycy, hashimoto, cukrzyca, problemy z wątrobą, nerkami, żołądkiem, jelitami, bóle głowy, migreny, miażdżyca, żylaki, nowotwory, cysty, torbiele, RZS, parkinson, SM, choroby autoimmunologiczne i wiele innych.

W zależności od tego jak długo trwa choroba i jak bardzo jest zaawansowana, długość zdrowienia może być różna. Natomiast zazwyczaj pierwsze zmiany widać dość szybko. Dużo też będzie zależało od Ciebie, czyli tego jak bardzo będziesz konsekwentnie podchodzić do moich sugestii oraz zaleceń. Chcę żebyś pamiętał, że nie ma chorób nieuleczalnych, jest tylko brak zrozumienia tego jak działa ludzki organizm.

Dieta którą proponujemy docelowo powinna stać się Twoim stylem życia, tak aby Twoje problemy już nigdy nie wróciły. Nie jest to coś co możesz stosować przez miesiąc a potem powrócić do starych nawyków. Twoje obecne nawyki są jedną z przyczyn Twoich problemów więc wracanie do nich jest mało rozsądne.

Dieta ta głównie opiera się na eliminacji przetworzonego i toksycznego jedzenia i skupieniu się na pokarmie, który da nam energię i pozwoli, aby nasz organizm zaczął się oczyszczać i powoli wracać do zdrowia. Jest to dieta opierająca się na diecie roślinnej. Staramy się systematycznie eliminować produkty pochodzenia zwierzęcego, ponieważ najczęściej stanowią bardzo duże zagrożenie dla naszego zdrowia.

Wyślij formularz zgłoszeniowy

Millennium Bank: 54 1160 2202 0000 0003 6768 7450